Ieškantiems motociklo vairavimo kursų Vilniuje

Ieškantiems motociklo vairavimo kursų Vilniuje. A kategorijos kursai Vilniuje. Jus domina A kategorijos kursai Vilniuje? Tokiu atveju šis tekstas yra skirtas būtent jums – rasite visą reikalingą informaciją.

Ieškantiems motociklo vairavimo kursų

Kas yra A kategorija? Atsakant į šį klausimą, reikia pabrėžti, kad  šią kategoriją turintys asmenys įgyja teisę vairuoti motociklus. Tiesa, šiai kategorijai yra priskiriamos tos triratės transporto priemonės, kurių galia yra didesnė nei 15 kW. Asmuo tokias transporto priemones gali vairuoti tuo atveju, jei yra vyresnis nei 21metų.

KET bilietų ir testų papildomas sprendimas

Visi vairavimo kursus lankantys yra skirtingi, todėl suprantama, kad ir informaciją įsisavina visi skirtingai. Vieni kelių eismo taisykles – KET “gliaudo kaip riešutus”, kitiems tenka paplušėti norint perprasti taisyklių taikymo principus. Papildomi Manoket.lt KET bilietai ir jų sprendimas yra geriausias pasirinkimas įtvirtinant žinias. Tiems, kuriems itin sudėtinga perprasti kelių eismo taisykles Manoket.lt KET testai palengvina situaciją akivaizdžiai. Teorijos egzaminai yra išlaikomi puikiai.

Papildoma informacija norintiems mokytis

Kuomet kalbame apie A kategorijos mokymus, negalima nepaminėti ir dar dviejų. Tai – A1 ir A2 kategorijos. Nors yra daug informacijos, kurią turėtų žinoti asmuo, norintis įgyti vieną ar kitą kategoriją, paminėsime tik pačią svarbiausią: A1 kategorija yra suteikiama asmenis nuo 16 metų, tuo tarpu  A2 kategorija yra suteikiama nuo 18 metų.

Naudinga pasidomėti:

Savaime suprantama, A kategorijos mokymai gerokai skiriasi nuo A1 ar  A2 kategorijos mokymų, todėl šių kursų kaina taip pat ženkliai skiriasi. Paprastai kiekviena mokykla nustato skirtingus įkainius, todėl nepriklausomai nuo to, kokios kategorijos kursai jus domintų: A, A1 ar A2, kiekvienu atveju turite domėtis, kokia yra konkreti jų kaina.

Na, o pabaigai belieka tik pridurti, jog šiuo metu sostinėje yra ypač didelis pasirinkimas  vairavimo mokyklų, kuriuose galite sėkmingai lankyti A kategorijos vairavimo kursus.

Ne paslaptis, kad kiekvieni vairavimo kursai pasižymi tam tikrais pratimais, kuriuos  turi atlikti asmuo, nori išmokti vairuoti vieną ar kitą transporto  priemonę. Na,  kokie yra pagrindiniai A kategorijos mokymų  pratimai? Siūlome susipažinti su pačiais svarbiausiais:

  1. motociklo išjungtu varikliu valdymas;
  2. važiavimas siaura juosta pastoviu greičiu tiesiai, kai šalia lėtai eina egzaminuotojas;
  3. važiavimas aštuoniuke;
  4. kliūties apvažiavimas, kuomet važiuojama ne mažesniu kaip 50km/h greičiu;
  5. važiavimas gyvatėle nesustojant tarp 6 kūgių, kurie yra išdėstyti vienoje juostoje;
  6. važiavimas mažo spindulio posūkio (į kairę arba į dešinę);
  7. stabdymas egzaminuotojui nurodžius važiuojant ne mažesniu kaip 50km/h greičiu.

Visi pratimai yra atliekami specialioje aikštelėje, laikantis tam tikrų reikalavimų.

Asmenų, lankančių šiuos kursus, gebėjimai yra vertinami pagal Motorinės  transporto priemonės valdymo įgūdžių bei gebėjimų vertinimo kriterijų bei metodų aprašą, kuriame pateikiama informacija apie: vertinimo kriterijus, vertinimo metodus, nekritinės bei specifines pasikartojančias klaidas, kritines klaidas, bendrąsias klaidas, taip pat nurodomi patikrinimo prieš važiavimą klausimai, pateikiama informacija apie specialiuosius važiavimo manevrus.

Cpl.lt